امروز شنبه  ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
۱۳۹۸/۰۹/۱۱- ۱۹:۰۹ - مشاهده: ۵۷۵

اطلاعیه بورس تحصیلی مجارستان برای سال تحصیلی 2021-2020

اعطای بورسیه سال تحصیلی 2021-2020 مجارستان

 

بسم الله الرحمن الرحیم

سفارت جمهوری اسلامی ایران در مجارستان به اطلاع میرساند با پیگیریهای بعمل آمده از سوی این سفارت، تفاهمنامه اعطای بورسیه به یکصد دانشجوی ایرانی برای سال تحصیلی 2021-2020 تمدید گردید. متقاضیان برای استفاده از این فرصت تحصیلی باید علاوه بر ثبت نام در سایت «بنیاد بورسیه مجارستان»، بر اساس اطلاعیه‌های صادره از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (برای رشته‌های زیرمجموعه این وزارتخانه) و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (برای رشته‌های غیرپزشکی) اقدام نمایند.

به پیوست، اطلاعیه صادره از سوی وزارت بهداشت درج می‌گردد. بدیهی است پس از صدور اطلاعیه از سوی وزارت علوم، مراتب متعاقبا اطلاع رسانی خواهد گردید.

بنیاد بورس دولت مجارستان با اعطای تعدادی بورس تحصیلی در مقطع تحصیلات تکمیلی ( ترجیحاً دکتری تخصصی Ph.D   ) برای سال تحصیلی ۲۰۲۱-۲۰۲۰ موافقت کرده است.

علاقمندان استفاده از این بورس در رشته‌های علوم پزشکی می‌توانند با مراجعه به آدرس www.stipendiumhungaricum.hu نسبت به ثبت نام رشته‌های مربوطه در دانشگاه‌های مورد تائید وزارت بهداشت ( بر اساس آخرین لیست دانشگاه‌های مورد تائید موجود در سایت مرکز خدمات آموزشی )، حداکثر تا تاریخ ۱۵ ژانویه سال ۲۰۲۰ برابر با ۲۵ دی ماه ۱۳۹۸ اقدام کنند.

متقاضیان مقطع دکتری تخصصی، باید نامه پذیرش از استاد دانشگاه مربوطه را دریافت کرده و ضمیمه مدارک کنند.متقاضیان باید پس از ثبت نام در سایت اعلام شده، فرم های پیوست را تکمیل کرده و به آدرس پست الکترونیک eda@behdasht.gov.ir  تا پایان وقت اداری ۲۵ دی ۹۸ برابر با ۱۵ ژانویه ۲۰۲۰ ارسال کنند.

متقاضیان ملزم به ارسال درخواست های خود صرفاً از طریق آدرس ایمیل شخصی خود هستند و در غیر اینصورت عواقب ناشی از آن بر عهده خود فرد خواهد بود.پس از پایان مهلت مقرر به هیچگونه درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد و این ثبت نام به منزله ثبت نام اولیه است و ارزیابی و تائید نهایی پذیرش متعاقباً اعلام خواهد شد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما