امروز شنبه  ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
۱۳۹۸/۰۷/۲۴- ۱۴:۱۲ - مشاهده: ۹۱

استقبال وزیر کشاورزی مجارستان از همکاری با ایران

وزیر کشاورزی مجارستان ، بسترهای همکاری کشورش با ایران را در زمینه‌های اقتصادی و به ویژه در حوزه کشاورزی مناسب و برخوردار از ظرفیت های لازم برای تقویت همکاری دوجانبه ارزیابی کرد.

وزیر کشاورزی مجارستان ، بسترهای همکاری کشورش با ایران را در زمینه‌های اقتصادی و بویژه در حوزه کشاورزی مناسب و برخوردار از ظرفیت های لازم برای تقویت همکاری دوجانبه ارزیابی کرد.
اشتفان نی در دیدار با رجبی یزدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مجارستان از توسعه همکاری در زمینه‌های باغی، پرورش دام، تولید محصولات کشاورزی از جمله در حوزه تحقیق ، تولید و فناوری قارچ و نیز انتقال تجربیات شرکت های تحقیقاتی و دانش بنیان دوکشور در حوزه علوم کشاورزی استقبال کرد.
رجبی یزدی، سفیر کشورمان نیز با اشاره به ارتباط دیرینه و همکاری میان متخصصان علوم کشاورزی دوکشور، بر آمادگی شرکت های ایرانی برای همکاری با شرکت های مجاری جهت تبادل تجربه، برگزاری کارگاههای آموزشی و همکاری تحقیقاتی در حوزه علوم و صنعت کشاورزی تاکید و تصریح کرد: دو کشور می‌توانند از تجربیات موفق یکدیگر در حوزه تحقیقات مانند اصلاح بذر، اصلاح نژاد دامی ، مکمل های غذایی دام و طیور و همچنین بخش شیلات استفاده کنند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما